×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كاهش ريپل گشتاور موتور درونسوز با بهره گيري از راه انداز-مولد يكپارچه سوئيچ رلوكتانسي
پدیدآورندگان : قائمي , احسان , 1361 - (پديدآور)
فرزاد تهامي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : قدرت / Power
وضعیت نشر : پانزدهيمن كنفرانس مهندسي برق ايران
خلاصه : افزايش هر روزه بارهاي الكتريكي در خودروها و جايگزين شدن بخشهاي گوناگون مكانيكي با جانشينهاي پر بازده تر، كم سر و صدا تر و پايش پذيرتر الكتريكي ، سرنوشت سامانه الكتريكي خودروها را به سمت و سوي نويني مي برد. اين افزايش بارهاي الكتريكي، هم ارز افزايش، توليدد انرژي و بزرگتر شدن مولد خودروهاست. تا جايي كه اين ماشين نه تنها توانايي فراهم ساختن نياز بارهاي الكتريكي خودرو را خواهد داشت، بلكه مي توان كاربريهاي دذيگري مانند راه اندازي موتور سرد، كاركرد خاموش – روشن براي كاهش سوخت مصرفي خودرو و نرم كردن گشتاور ناهموار پيشرانه درونسوز را نيز بپذيرد. گزينه هاي گوناگوني درميان ماشينهاي الكتريكي براي علمي كردن اين انديشه وجود دارد. در اين ميان ماشين سوئيچ رلوكتانسي برتريهاي ويژه اي در اين ميان دارد. البته در كنار اين برتري ها، مشكلات و پيچيدگي هايي نيز در به كارگيري آن به چشم مي خورد. در اين مقاله به بررسي يك نمونه شبيه سازي شده ازچنين سامانه اي و بازخواني دستاوردهاي آن پرداخته ايم .
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICEE15-ICEE15_420.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1385/11/17
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.