×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: { هو الحي الذي لا يموت } (1) زين دامگه كه عارف و عامي گريختند***اين يك باختيار ديگر يك باضطرار بر بست رخت نايب الصدري كه صدر دهر***ناورده همچو او گهري هيچ در كنار آل نبي سمي علي سيد جليل . . . ) (2) ( حاشيه از چپ به راست ) اندر هزار و سيصد و سي و يك آن جناب***بيچاره وار كرده در او مسكن قرار(نوشته شده براي ؟)
عنوان: { هو الحي الذي لا يموت } (1) زين دامگه كه عارف و عامي گريختند***اين يك باختيار ديگر يك باضطرار بر بست رخت نايب الصدري كه صدر دهر***ناورده همچو او گهري هيچ در كنار آل نبي سمي علي سيد جليل . . . ) (2) ( حاشيه از چپ به راست ) اندر هزار و سيصد و سي و يك آن جناب***بيچاره وار كرده در او مسكن قرار(نوشته شد
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : سنگ نوشته
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

وضعیت نشر : 1331/13/0
شناسه : oai:zakhair.net/2695
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.