×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تاثير مديريت دانش بر بهره وري نيروي انساني امور بانكي مورد مطالعه: بانك صادرات
پدیدآورندگان : سعيد حاتمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي مديريت و اقتصاد جهاني
خلاصه : هدف اصلي پژوهش حاضر بررسي تاثير مديريت دانش بر بهرهوري نيروي انساني بود. روش پژوهش از نظر هدف كاربردي و ازنظر ماهيت توصيفي پيمايشي بود. جامعه آماري كاركنان بانك صادارت بوده است. محقق براي انتخاب اعضاي نمونه از روش – نمونه گيري تصادفي خوشهاي استفاده نموده بود و حجم اين افراد را برابر با 292 نفر بر اساس فرمول كوكران در نظر گرفتهبود. براي گردآوري دادهها از پرسشنامه استاندارد استفاده شد. براي تجزيه و تحليل دادههاي گردآوري شده از نرم افزار Smart PLS استفاده گرديده بود. نتايج به دست آمده مويد اين بود كه جذب دانش، تسهيم دانش و ذخيره دانش هر يك عاملي تاثيرگذار بر بهرهوري نيروي انساني در بانك صادارت ميباشند
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MWECONF01-MWECONF01_001.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/6/13
تاریخ تغییر رکورد : 1396/11/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.