×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسى شبهات شفاعت در آيات قرآن و تفاسير شيعه و اهل‏ سنت [پايان نامه](= درسة الشبهات حول الشفاعة فى آيات القرآن و تفاسير الشيعه و اهل السنة =A Study of the Controversies on Intercession in Hadithsic' Verses and the Exegeses of the Shiah and the Sunnite)
پدیدآورندگان : صادق باربرى محمد (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

توصیفگر : تفاسير شيعه
اهل سنت
أهل السنّة
الشفاعة
شفاعت
تفاسير الشيعة
وضعیت نشر : قم : : مركز اطلاعات و مدارك اسلامي، معاونت پژوهشي، دفتر تبليغات اسلامي ، ، 1391
خلاصه : در اين پايان نامه نخست درباره اقسام شفاعت از شفاعتهاى واقعى و باطل، تكوينى و هدايتى، مغفرتى و حسنه، دنيوى و اخروى سخن به ميان آمده و آيات نافى و مثبت شفاعت بررسى شده، سپس شبهات و ادله منكران شفاعت پاسخ گفته شده است.
یادداشت :
/ صادق باربرى محمد
؛ استاد راهنما: محمدرضا آشتيانى
ملزومات سیستم: ویندوز (XP+)، با پشتیبانی از متون فارسی و عربی؛ گوگل کروم ۲۳+، موزیلا فایرفاکس ۲۳+، اینترنت اکسپلورر ۹+، ادوب اکروبات ریدر ۹+
کتابنامه
شناسه : 466042
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/11/22
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.