×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارائه يك مدل مغناطيسي براي طراحي موتور مغناطيس دائم شار متقاطع دو طرفه
پدیدآورندگان : محسن اصلي پور (پديدآور)
مهرداد جعفربلند (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس بين المللي پژوهش در علوم و تكنولوژي
خلاصه : امروزه موتورهاي شارمتقاطع به دليل خصوصيات منحصربفرد خود نظيرچگالي گشتاوربالا و نيز نسبت گشتاور به جرم فعال موردتوجه صنايع مختلف قرارگرفته اند دراين مقاله يك مدل تحليلي برا يموتورمغناطيس دائم شارمتقاطع دوطرفه برمبناي روش مدارمعادل مغناطيسي ارايه شده است روش مدارمعادل مغناطيسي پيشنهادي علاوه برسادگي داراي مزاياي نظير درنظر گرفتن شارنشتي و رلوكتانسهاي هسته روتور و استاتور است درنهايت دراين مقاله براساس مدار معادل مغناطيسي پيشنهاد شده يك موتورمغناطيسي دائم شارمتقاطع دوطرفه طراحي شده و با استفاده ازنرم افزار المان محدود Maxwell شبيه سازي شده و اطمينان ازصحت مدارمعادل مغناطيسي درنتايج شبيه سازي مورد بررسي قرارگرفته است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CRSTCONF02-CRSTCONF02_042.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/6/21
تاریخ تغییر رکورد : 1395/7/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.