×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: [متفرقه]
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۷۴برگ، ۲پاکت
فهرست مطالب : متن فارسی موافقت نامه بیندولت دولت ایران، آمریکا و آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین/ نامه سید جعفر سجادی از زاهدان و علی اشرف بگ زاده از زندان شهربانی همدان، تقاضای بخشودگی نموده اند/ نامه سناتور ذوالفقاری به مدیر عامل سازمان دخانیات در خصوص واگذاری شغل حسن علمدار/ نامه محمد بلندی فارغ التحصیل دانشسرای عالی تقاضای انتقال از بیرجند نهاوند نموده/ صورت مشروح مذاکرات جلسه مشترک مجلس سنا و شورای ملی با حضور عبدالرحمن عارف رئیس جمهور عراق/ گزارش کمیسیون مسکن در خصوص مسئله مسکن در پایتخت / نامه غلامرضا حمید، در خصوص معایب و نقاط ضعف وزارت دادگستری/ نامه فخر اعظم نوری مقیم تهران در خصوص بلاتکلیفی افراد بی خانه و تقاضای رسیدگی دارد
شناسه : 784223
تاریخ ایجاد رکورد : 1288/12/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.