×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مدلسازي دقيق موتور سنكرون خطي آهنرباي دائم شياردار همراه بااعتبارسنجي به كمك نتايج حاصل از يك مدل آزمايشگاهي و روش اجزاء محدود
پدیدآورندگان : نريمان روشندل توانا (پديدآور)
عباس شولايي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : بيست و چهارمين كنفرانس بين المللي برق
خلاصه : از آنجا كه در تحليل و طراحي ماشين سنكرون خطي آهنرباي دائم داشتن اطلاعات دقيق درباره توزيع چگالي شار ناشي از آهنربا، ميدان مغناطيسي ناشي از تحريك آرميچر، نيروي رانش و نيروي محركه الكتريكي سيم پيچي امري ضروري ميباشد. در اين مقاله يك مدلسازي دقيق بر مبناي معادلات ماكسول ارائه شده است كه هدف آن محاسبه فرمولهاي تحليلي به منظور پيش بيني اين پارامترها در اين نوع ماشين ميباشد. فرمولهاي ارائه شده در اين روش كه به فرم سري فوريه هستند يك ابزار مناسب براي بررسي رفتار ماشين ميباشند كه به سبب دقت بالايي كه دارند قابل استفاده در مدلسازي ديناميكي و الگوريتمهاي تكراري طراحي و بهينه سازي موتور ميباشند. به منظور ارزيابي روش تحليلي ارائه شده، نتايج بدست آمده از اين روش با نتايج بدست آمده از روش اجزاء محدود و نتايج بدست آمده از يك مدل آزمايشگاهي مقايسه شده است كه بررسيهاي انجام گرفته مؤيد دقت بالاي اين روش ميباشد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PSC24-PSC24_123.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/12/28
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.