×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اهميت و نياز آموزش كارآفريني در دانشگاه
پدیدآورندگان : محمدحسين علي محمدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي جايگاه مديريت و حسابداري در دنياي نوين كسب و كار، اقتصاد و فرهنگ
خلاصه : يكي از ويژگي هاي بارز هزاره سوم ميلادي حاكم بودن فرايند تغيير و تحول مستمر و پرشتاب بر حيات بشري است. تغييرات سريع محيطي شرايط جديدي را براي آموزشع الي ايجاد كرده است از آنجايي كه رشد اقتصادي و ظرفيت اشتغالزايي جامعه متناسب با رشد دانش آ»وختگان نمي باشد مشكلات ناشي از بيكاريد رج امعه به خصوص در سطح عالي از آن رو به افزاي است. سوال مهم اين است كه چرا شرايط به طوري رقم خورد هسات كه نيروي جوان تحصيل كرده كشور به جاي مزيت تبديل به يك معضل براي شكور شده است؟
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NATIONCONF01-NATIONCONF01_418.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/9/4
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/28
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.