×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: قانون يك ميليون و هشتصد هزار ريال اعتبار براي تكميل ساختمان بيمارستانها
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ‏‫۸ برگ‬، ۸ برگ برگزیده‬‬‬‬‬
خلاصه : سه نسخه نامه احمد قوام نخست وزير علی اکبر سیاسی وزیر فرهنگ و امان اله اردلان از طرف وزیر دارایی راجع به پیشنهاد ماده واحده اجازه به وزارت دارایی برای برداشت یک میلیون و هشتصد هزار ریال از محل بودجه تفضیلی 1321 اداره دانشکده پزشکی و بیمارستانها برای خرید و تکمیل لوازم آزمایشگاهی و ساختمان بیمارستان فارابی و یک برگ گزارش سید احمد اعتبار مخبر کمیسیون بودجه (و نماینده بروجرد) در خصوص لایحه فوق هم چنین یک برگ شامل جریانات قانونی آن در مجلس و مینوت نامه رئيس مجلس شورای ملی به احمد قوام مبنی بر تصویب لایحه پیشنهادی دولت به انضمام پیش نویس آن
شناسه : 991482
تاریخ ایجاد رکورد : 1290/10/6
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Loding



رمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.