×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: هندسه
پدیدآورندگان : -1 علي بن محمد قوشچي(879ق) (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : رياضيات
وضعیت نشر :
یادداشت : ,رساله مختصرى در هندسه است. در مقدمه و 2 مقاله و خاتمه: مقدمه: در بيان آن چه پيش از شروع در اين علم دانستنى است و آن دو قسم است . مقاله اول: در بيان احوال اجرام علوى و آن شش باب است . مقاله دوم: در بيان زمين و قسمت اقاليم و بيان آن چه لازم آيد او را به حسب اختلاف اوضاع علويات و آن يازده باب است . [ خاتمه در نسخه نانوشته است ] ., خط نستعليق,عناوين و نشاني ها و اشكال شنگرف ، موريانه به نسخه صدمه رسانده ، برگ اول مهر مستطيل ممتازالعلماء سيد محمد تقي بن حسين نقوي لكهنوي(1289ق) به سجع: " سيد محمد تقي رضوي فخرالمدرسين ممتازالعلماء 1231 " و يادداشتي در معني قوشچي . از وسط افتادگي دارد. جلد مقوا ، عطف تيماج قهوه اي .
شناسه : oai:zakhair.net/042573
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.