×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كاربرد آينده پژوهي در علوم سياسي
پدیدآورندگان : حميدرضا محمدي (پديدآور)
احمد مغاني رحيمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس ملي آينده پژوهي، علوم انساني و توسعه
خلاصه : دانش در مور دآينده علوم سياسي با اثباتي از داده ها و برداشت ها آميخته شده است. مهم تر اينكه بعضا آينده سازي هايي در پوشش مطالعات آينده مطرح مي شود. آينده پژوهي نمي تواند از دقت، سنجش و ارزيابي علمي، به صورت جامع و مانع بر خوردار باشد، ولي به هر صورت اين پژوهش ها و گمانه زني ها، زمينه اي را براي فكر كردن درمورد آينده علوم سياسي، فراهم مي آورند. ما در اين پژوهش ظرفيت كاربرد و برخي روش هاي آينده پژوهي در علوم سياسي را مورد بررسي قرار مي دهيم.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCFHD01-NCFHD01_198.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/1/9
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/12
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.