×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي تأثيرخصوصيات اقتصادي اجتماعي زنان شاغل متاهل 15-64 ساله برساختار قدرت درخانواده
پدیدآورندگان : محمد اللهويرديان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين كنفرانس بين المللي علوم اجتماعي و جامعه شناسي
خلاصه : هدف از تحقيق حاضر بررسي تاثير خصوصيات اقتصادي -اجتماعي زنان شاغل متاهل(64-15 (ساله بر ساختار قدرت در خانواده در شهر پيرانشهر مي باشد. در اين پيمايش جامعه آماري زنان شاغل متاهل (64-15 (ساله شهر پيرانشهر بوده است و نمونه 100 نفري از بين افراد(64-15 (ساله به صورت تصادفي ساده، به علت عدم دسترسي به كل جمعيت مورد نظر انتخاب شده اند با استفاده از پرسشنامه 25 سوالي اطلاعات جمع آوري و با بسته نرم افزاري SPSS با روش هاي آماري توصيفي و استنباطي متناسب با سطوح سنجش متغير ها فرضيه ها مورد آزمون قرار گرفتند نتايج پژوهش نشان مي دهد كه متغيرهاي محل تولد، مسئوليت پذيري، وضعيت اقتصادي و نگرش نسبت به كار زن در بيرون از منزل همبستگي معنادار با ساختار قدرت در خانواده دارند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICSS01-ICSS01_026.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/11/5
تاریخ تغییر رکورد : 1396/9/3
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.