×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كنترل پسگام غيرخطي موتور سنكرون آهنرباي دائم
پدیدآورندگان : علي اسمعيلي (پديدآور)
محمدرضا عليزاده پهلواني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش يافته هاي نوين در هوافضا و علوم وابسته
خلاصه : هدف از اين مقاله ، ارائه يك روش نوين براي كنترل سرعت يك موتور سنكرون آهن رباي دائم باشد. روش مورد استفاده براي طراحي كنترل كننده در واقع يك روش پسگام غير خطي مي باشد. در اين روش، در هر مرحله از يك تابع لياپانوف مناسب استفاده مي شود و سپس با برقراري شرايط پايداري لياپانوف ،قانون كنترل بدست مي آيد. در روش پسگام در هر مرحله اين شيوه تكرار مي شود تا در نهايت تمامي ورودي هاي كنترل به دست آيد تا حالت يك سيستم به صورت مجانبي پايدار شوند. از آنجايي كه روش كنترل پسگام در برابر نامعيني هاي پارامتر مقاوم مي باشد، در نهايت اين روش مي تواند روش كنترلي مناسبي براي كنترل سرعت موتور باشد. نتايج شبيه سازي در پايان، نشان دهنده اين است كه كنترل كننده پيشنهادي، سرعت مرجع را تحت نامعيني پارامتر، با موفقيت دنبال مي كند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MAARS01-MAARS01_410.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/12/16
تاریخ تغییر رکورد : 1395/10/13
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.