×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مرقعات
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : متفرقه
وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : 5/20×13
یادداشت : ,در اين مجموعه چند مرقع صحافي و حاشيه سازي شده بخطوط نويسندگاني شناخته نشده و تواريخ مختلف بدين تفصيل: 1 ـ دو مرقع دعاي توسل به حضرت رسول « ص » ، بخط نسخ از سده يازدهم . 2 ـ نامه اي به مخدوم صميمي ، بخط نستعليق شكسته از سده يازدهم . 3 ـ دوازده برگ داراي دعاهاي روزهاي هفته ، بخط نسخ درشت از سده يازدهم . 4 ـ نه برگ داراي خطبه هاي عيد فطر ، بخط نسخ از سده دوازدهم يا سيزدهم و آغاز و انجام افتاده . 5 ـ بيست و شش فضيلت از فضايل سور قرآني بخط نستعليق شكسته كه گويا از حاشيه نسخه اي از قرآن بريده شده و در سه برگ الصاق شده است . 6 ـ نقلي به فارسي از فصوص الحكم ، بخط نستعليق شكسته از سده دهم ., خط نسخ معرب و نستعليق شكسته
شناسه : oai:zakhair.net/023277
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.