×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اجوبة مسائل زين الدين علي بن ادريس المعروف بابن فروج(جوابات ابن فروج)
پدیدآورندگان : زين الدين بن علي بن احمد شامي عاملي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : عربي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : فقه شيعه
وضعیت نشر : اواخر سده 13 ه
مشخصات فیزیکی : 14×9
یادداشت : ,7 مسئله فقهي است كه ابن فروّج از شاگردان شهيد،از وي سؤال نموده و ايشان پاسخ داده اند. اين مسائل در سال 954ه به پايان رسيده. متأسفانه فهرستنگار سابق اين كتابخانه بزرگ به اشتباه نسخه شماره 6632/1 اين كتابخانه را اجوبة مسائل ابن فروّج آورده در صورتي كه اين گونه نيست و آن نسخه،در مجموعه رسائل شهيد به سال 1421ه در قم به چاپ رسيده است., خط نسخ,نسخه ايست نفيس. در حاشيه تصحيح شده است،عنوانها و نشانيها قرمز،نوع كاغذ فرنگي.,الذريعة:196/5؛ رسائل الشهيد:599/1؛ ريحانة الادب:280/3.
شناسه : oai:zakhair.net/022261
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.