×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: س‍وال‌ در ع‍ل‍م‌ ج‍ف‍ر
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : کتاب
نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران

توصیفگر : علم جفر
جفر
وضعیت نشر :
یادداشت : ,آغ‍از ن‍س‍خ‍ه‌: ب‍س‍م‍ل‍ه‌، ال‍ح‍م‍دل‍ل‍ه‌ رب‌ال‍ع‍ال‍م‍ی‍ن‌ و ال‍ص‍ل‍وه‌ و ال‍س‍لام‌ ع‍ل‍ی‌ خ‍ی‍ر خ‍ل‍ق‍ه‌ م‍ح‍م‍د و آل‍ه‌ اج‍م‍ع‍ی‍ن‌ ال‍طی‍ب‍ی‍ن‌ ال‍طاه‍ری‍ن‌,ان‍ج‍ام‌ ن‍س‍خ‍ه‌: ال‍غ‍ای‍ب‌ ی‍رج‍ع‌ ال‍ی‌ م‍ک‍ان‍ه‌ ام‍لا,: م‍ع‍رف‍ی‌ ک‍ت‍اب‌: ای‍ن‌ ک‍ت‍اب‌ ک‍ه‌ ن‍ام‌ م‍ول‍ف‌ آن‌ م‍ع‍ل‍وم‌ ن‍ش‍د در م‍ق‍دم‍ه‌ آن‌ آم‍ده‌: "ام‍ا ب‍ع‍د در ب‍ی‍ان‌ اس‍ت‍خ‍راج‌ ن‍م‍ودن‌ ج‍واب‌ س‍وال‌ از ک‍ت‍اب‌ ج‍ف‍ر ال‍ج‍ام‍ع‌ و ال‍ن‍ور ال‍لام‍ع‌ چ‍ون‌ ه‍ر گ‍اه‌ ب‍خ‍واه‍ن‍د ی‍ک‌ م‍طل‍ب‍ی‌ را س‍وال‌ ن‍م‍ای‍ن‍د از ه‍ر ق‍اع‍ده‌ از ق‍واع‍د ج‍ف‍رال‍ج‍ام‍ع‌ ک‍ه‌ ب‍وده‌ ب‍اش‍د اق‍لا از ه‍ف‍ت‌ س‍اع‍ت‌ ت‍ا ال‍ی‌ س‍ه‌ روز طول‌ م‍ی‌ک‍ش‍د ت‍ا آن‍ک‍ه‌ ج‍واب‌ م‍طل‍ب‌ ب‍ی‍رون‌ آی‍د" او پ‍س‌ از ای‍ن‌ ق‍ول‌ ب‍طور م‍ف‍ص‍ل‌ م‍س‍ال‍ه‌ ج‍ف‍ر را ش‍رح‌ م‍ی‍ده‍د و آن‌ را ب‍ی‍ان‌ م‍ی‍ک‍ن‍د
شناسه : oai:nlai.ir/6504
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/12/11
تاریخ تغییر رکورد : 1390/3/11
قیمت شيء دیجیتال : رایگان


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما
1392/04/09
omid
0
2
پاسخ به دیدگاه
عالی
1392/04/13
ارش
0
1
پاسخ به دیدگاه
خوب
1392/05/18
محسن
4
1
پاسخ به دیدگاه
افتضاح و باعث خجالت
1394/06/19
eilia
0
0
پاسخ به دیدگاه
چرا دانلود انجام نمی شود؟

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.