×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي حوادث آسانسور و تدابير بهبود ايمني
پدیدآورندگان : داود براتي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين سمينار ساليانه آموزشي-تخصصي آسانسور و پله برقي سراسري ايران
خلاصه : عوامل تهديد كننده ايمني شهر در دو زمينه - بلا ياي طبيعي - حوادث انسان ساخت نگرش به ايمني كلان شهر تهران با تقدم رويكرد مهندسي نرم افزاري بر سخت افزاري ? فاكتور هاي هزينه ، زمان ، آموزش و تخصص ها ، فرهنگ سازي ، مشاركت مردم و ... در رويكرد نرم افزاري ? رابطه مديريت حوادث انسان ساخت و مديريت بحران ( در ايران و جهان ) ? نفش مهم سازمانهاي آتش نشاني و خدمات ايمني در ايمني شهرها با توجه به : حضور مستمر روزانه در حريق و حوادث – پايگاههاي ? هر چند نا كافي – منافع انساني كار آزموده و مجرب – وسايل و تجهيزات امدادي ارتباط سازمان آتش نشاني تهران با صنعت آسانسور: -1 حضور مستمر براي ايمن سازي و نجات افراد در حوادث آسانسور شامل : - محبوس شدن - گير كردن دست و پا يا بدن در قسمت بالاي كابين آسانسور - سقوط افراد در داخل چاهك يا روي كابين آسانسور -2 مشاركت در تدوين آيين نامه ها و مقررات ساختمان سازي -3 حضور پويا در جلسات تدوين استانداردها ,نظارت بر ايمني آسانسور در ساختمانهاي بلند ( صدور پروانه و پايان كار ساختمان
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ASANSOR02-ASANSOR02_004.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/5/26
تاریخ تغییر رکورد : 1390/5/26
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.