×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طراحي مدار راه انداز و كنترل كامل بدون سنسور براي موتور رلوكتانس سوئيچي
پدیدآورندگان : فرشيد راجي (پديدآور)
بهمن رئيسي (پديدآور)
وحيد طالبي (پديدآور)
محمد علي عباسيان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس ملي ايده هاي نو در مهندسي برق
خلاصه : با - پيشرفت و گسترش تحقيقات بر روي موتورهاي رلوكتانس سوئيچي، روشهاي متنوعي جهت طراحي راه اندازهاي مختلف، براي اين دسته از ماشين ها ارائه گرديده اند . آنچه در اين مقاله از نظر خواهد گذشت ارائه يك روش جديد و كامل در راه اندازي بدون سنسورانواع موتور رلوكتانس سوئيچي از شروع تا سرعتهاي بالا مي باشد . روش جديد ارائه شده شامل پنج مرحله و بر پايه اعمال پالسهاي تشخيص به يك فاز غير فعال مي باشد.پالسهاي تشخيص به يك فاز غير فعال كه شيب منحني تغييرات اندوكتانس آن منفي است، اعمال مي شوند وجريان حاصله بر روي مقاومتهاي سري با سيم پيچها اندازه گيري مي شوند. با تحليل مقاديراندازه گيري شده توسط يك مدار هوشمند، موقعيت روتور تعيين ميشود و فاز مناسب براي روشن شدن انتخاب مي گردد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCNIEE04-NCNIEE04_166.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/9/25
تاریخ تغییر رکورد : 1395/10/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.