×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طراحي و ساخت كارت راه انداز موتور پله اي
پدیدآورندگان : احمدرضا فرخ پور (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس دانشجويي مهندسي برق ايران
خلاصه : موتور پله اي نوع خواصي از موتورها است كه به دليل ساختار داخليداراي خواص منحصر به فردي استكه باعث كاربرد روزافزون آن در سيستم هاي اتوماسيون صنعتي و رباتيك شده است از خواص اين موتور مي توان به دقت بسيار بالا گشتاور شروع بسيار بالا سازگاري كامل با منطق ديجيتال و ... اشاره كرد همانگونه كه اشاره شد يكي از خواص اين موتورها سازگاري كامل با منطق ديجيتال است بنابراين براي راه اندازي اين موتورها مدارهاي ديجيتال مورد نياز است كه كدهايي را براي راه اندازي اين موتورها فراهم كنند در روشي كهدراين مقاله بحث شود اين كدها توسط رايانه ساخته شده و از طريق اسلات ISA 8 بيتي XT در مدار واسطي كارت كه براي اين منظورطراحي شده است تقويت شده و به موتور ارسال مي شوند
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ISCEE04-ISCEE04_018.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/9/14
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/1
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.