×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: معرفي ‎۲۰ [بيست] نوع چاپ از چاپهاي دستي [منبع الكترونيكي]
پدیدآورندگان : بهروز , محمد (پديدآور)
فياض بخشي , مرجان , 1362 - (پديدآور)
نوع : تصوير
جنس : پايان نامه
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : صنايع‌ دستي‌
چاپ -- تاريخ
هنر
چاپ -- فن
چاپ کليشه‌ها
پژوهش‌هاي‌ هنري‌
رده بندی : ۷۶۹‎ ب‏ ‎۳۴۹‎ م‏-DDC
وضعیت نشر : مشهد : سازمان كتابخانه ها، موزه ها و مركز اسناد آستان قدس رضوي ، 1390
خلاصه : درابتدا تاريخچه چاپ دستي وتاريخچه آن در ايران را آورده است. در فصل دوم به تعاريف چاپ دستي و حکاکي پرداخته و تکثير و تنوع در چاپ دستي و ابزار و وسايل چاپ دستي را آورده است. در فصل سوم چاپ ابروباد، افشانگري، با اشکال بريده، باتيک، چاپ برگ، به روش برجسته ـ ترانارد تک چاپ، چاپ سيب زميني، سيلک اسکرين، شيشه‌اي، حکاکي خطي به روش مستقيم و غير مستقيم و چاپ چوبتراش، چوب کند و چاپ قالبهاي چسب مايع، چاپ قالبهاي يونوليتي و ليتوگرافي و چاپ لينولئوم و لينوتراش و نقش‌برگرداني را آورده است. در فصل چهارم نتيجه‌گيري و واژه نامه و تعريف اصطلاحات مربوط به چاپ دستي را توضيح داده است.
مخاطب : خاص
شناسه : oai:aqlibrary.org/39374
مکان : مخزن چاپی
شرایط دسترسی : سازمان کتابخانه ها ،موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/8/1
تاریخ تغییر رکورد : 1392/4/20
ملحقات : ملزومات سيستم: ويندوز 98+ ؛ با پشتيباني متون عربي؛ IE6+شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبعنوان از روي صفحه عنوان گرفته شده است داده هاي الکترونيکي‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎۵۲ص.: مصور (بخشي رنگي) کتابنامه: ص. ‎۵۲. تاريخ: 1390/08/01
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.