×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كنترل سرعت موتور هاي BLDC با استفاده از روش SDRE در حالت گشتاور متغير
پدیدآورندگان : سيد كمال منتظري (پديدآور)
سيد مصطفي قدمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس سراسري توسعه محوري مهندسي عمران، معماري، برق و مكانيك ايران
خلاصه : در اين مقاله، روشي نوين براي كنترل سرعت موتور هاي جريان مستقيم بدون جاروبك با استفاده از تكنيك معادله ريكاتي وابسته به حالت ارائه شده است. عليرغم اينكه استفاده از رويت گر مبتني بر معادله ريكاتي وابسته به حالت درمسايل كاربردي توسعه قابل توجهي پيدا كرده است، استفاده از جنبه كنترل گر بودن آن براي موتور هاي الكتريكي كمترمورد توجه قرار گرفته است. در اين مقاله قصد داريم رفتار موتور جريان مستقيم بدون جاروبك را در وضعيت گشتاورمتغير بررسي كرده و سپس با كنترل كننده تناسبي انتگرالي مقايسه كنيم و خواهيد ديد كه موتور جريان مستقيم بدون جاروبك با كنترل كننده معادله ريكاتي وابسته به حالت رفتار بهتري نسبت به كنترل كننده تناسبي انتگرالي نشان مي –دهد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-DCEAEM03-DCEAEM03_009.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/8/22
تاریخ تغییر رکورد : 1395/10/13
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.