×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طلسمات
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : داستان منظوم
وضعیت نشر : سده 12 ـ 13 هـ
یادداشت : ,شامل دو داستان است به نظم ، درباره بازرگان رومي و پسرش و ديگري درباره ماهان سوداگر مصري و سرگذشت او ., خط نستعليق,شماره ميكروفيلم : 6/3 شماره كتابخانه : C 148/1
شناسه : oai:zakhair.net/061875
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما
1394/01/26
عالیه مومنی
1
0
پاسخ به دیدگاه
با سلام خدمت شما و خسته نباشید از خدمات مستمرتان
خواهشمند است این کتاب و کتاب های قدیمی که بیان از تلاش سالها تلاش دانشمندان عزیزمان در طول تاریخ هستند و اسکن کنید تا مردم عزیزمان تاریخ و علومی که با تلاش فراوان تا حال به اینجا رسید زنده بماند ممنون شما عالیه مومنی
1394/01/29
- پوررمضانی
0
0
پاسخ به دیدگاه
صاحب محتوای اصلی این نسخه خطی «مجمع ذخایر اسلامی (کدنا) » است و شی دیجیتال آن را در اختیار کنسرسیوم محتوای ملی قرار نداده است. برای مشاهده و دریافت متن باید با آن سازمان هماهنگ کنید.

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.