×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: رابطه تقلب در مراكزعلمي باكيفيت خدمات اموزشي در مراكز اموزش
پدیدآورندگان : علي حاتمي نصاري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : دومين همايش ملي پژوهش هاي مهندسي صنايع
خلاصه : دراين پژوهش تقلب عبارت است ازعملي كه در امتحانات انجام شود و بجاي تلاش كردن از كج رفتاري استفاده شود وسبب نمره بيشتر يا مساوي براي فاعل شود.پس مهم است كه در هر مركز علمي تقلب را براورد كنيموعلل ان را جويا شويم نواوري كه اين مقاله دارد ان است كه علل تقلب را در كمبود هاي نظام نامه كيفيت خدماتي كه يك مركز به وسيله مدير يا مديرانش ارائه مي دهد جستو جو مي كند.و نتايج ان به صورتي ا ست كه ابتدا دو دانشگاه با يك ديگر مقايسه مي شوند وبه سوال اين پژوهش جواب داده مي شود كه ايا تقلب با ارائه خدمات كيفي ارائه شده ارتباط دارد يا نه .
شناسه : oai:civilica.com/Paper-RIEEM02-RIEEM02_049.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/11/27
تاریخ تغییر رکورد : 1394/11/27
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.