×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مفهوم آب بدون درآمد
پدیدآورندگان : احسان صالحي (پديدآور)
رضا زنگي آبادي (پديدآور)
مجيد جماليزاده (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي نخبگان عمران، معماري و شهرسازي
خلاصه : كشور ايران بر روي كمربند خشك جهاني واقع شده و ريزش نزولات جوي در آن پايين و در حد يك سوم متوسط جهاني است، لذا كمبود منابع آب ، همواره يكي از مشكلات اساسي در توسعه فعاليت هاي اقتصادي واجتماعي بوده است .در نگرشجديد جهاني، آب كالايي اقتصادي اجتماعي و بالاتر از آن به عنوان نياز اوليه انسان محسوب مي شود با توجه به اين نگرش و - نظر به تحولات اقتصادي منابع طبيعي و طرح ديدگاههاي جديد در مورد بهره برداري منطقي و مناسب ازمنابع، به طور خاص موجب شده است كه استفاده از دانش و ملاحظات اقتصادي و اجتماعي در برنامه ريزي و مديريت عرضه و تقاضاي آب،جايگاهي مهم را به خود اختصاص دهد .مطالعات كاهش آب بدون در آمد با هدف اولا شناسايي مولفه هاي آب بدون در آمد در دو بخش هدر رفت ظاهري شامل :مصارف غير مجاز ، خطاي مديريت داده و سيستم و عدم دقت تجهيزات اندازه گيري وهدر رفت واقعي شامل : نشت از شبكه ،نشت از خطوط انتقال ، سرريز مخازن ، نشت از مخازن و نشت از انشعابات مشتركين وثانيا هدفمند نمودن كليه فعاليت هاي اجرايي اعم از اصلاح شبكه ، اصلاح خطوط انتقال ، بازسازي انشعابات مشتركين ، تعويض كنتور هاي خراب و داراي خطاي غير مجاز و ... جهت كنترل و كاهش آب بدون در آمد صورت مي گيرد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CAUPE01-CAUPE01_025.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/4/30
تاریخ تغییر رکورد : 1395/10/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.