×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي تحليلي و تحقيقي روند اموزش عالي محيط زيست در ايران و روش هاي بهبود كيفيت آن
پدیدآورندگان : نغمه (پديدآور)
مبرقعي (پديدآور)
حسين (پديدآور)
بحريني (پديدآور)
گروه برنامه ريزي ومديريت محيط زيست-دانشكده محيط زيست (پديدآور)
نوع : متن
جنس : پايان نامه
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه تهران

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : جلد1 - ص 200
خلاصه : هدف از تدوين اين پايان نامه معرفي وضعيت كنوني آموزش عالي محيط زيست در رشته ها و مقاطع مختلف تحصيلي در كشور ، و نيز ارزشيابي از وضعيت موجود بر اساس شاخصها و معيارهاي آموزش عالي در سطح ملي مي باشد. به منظور دستيابي به آمار و آگاهي از وضعيت موجود توسط تكميل پرسشنامه و انجام مصاحبه – هايي از ديدگاهها و نظرات استادان ، صاحب نظران ، مديران مراكز ، مسئولين امور آموزشي و دانشجويان در مراكز آموزش عالي دولتي و غير دولتي مطلع شده و سپس تحليل و بررسي برروي آمار موجود صورت پذيرفت.از جمله شاخصهاي مورد ارزيابي مي توان به نسبت دانشجو به استاد ، نحوه توزيع هرم دانشجويي ، نرخ رشد سالانه تعداد دانشجويان و فارغ التحصيلان ، وضعيت فضايي كالبدي ، آزمايشگاهها كتابخانه ها ، تحقيقات و انتشارات اشاره نمود.با توجه به مشكلات موجود در پايان ،پيشنهاداتي در جهت بهبود كيفيت وضعيت موجود آموزش عالي محيط زيست در كشور ارائه شد.
یادداشت :
کتابنامه: به فارسی
برنامه ريزي مديريت وآموزش محيطزيست
كارشناسي ارشد
شناسه : oai:ut.ac.ir:thesis/1-24288
تاریخ ایجاد رکورد : 1381/4/15
تاریخ تغییر رکورد : 1391/10/18
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.