×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: المآثر و الآثار[چاپ سنگي]
پدیدآورندگان : اعتمادالسلطنه , محمدحسن بن علي , 1259-1313ق. (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران

توصیفگر : تاريخ‌ ايران‌
قاجاريه‌
وضعیت نشر : طهران : محمد‌حسن‌خان اعتمادالسلطنه ، ۱۳۰۷ ق.
یادداشت : ,‏‫المآثر و الآثار ، کتاب تاریخی به فارسی که در سال ۱۳۰۶ ق . در مورد سلطنت ۴۰ ساله ناصرالدین شاه نوشته شده دارای ۱۶ باب است در مورد فضائل ، تعداد اولاد ، احفاد ، زنان ، حکام و والیان ، جنگ‌های داخله ، و حدود و ثغور ایران در زمان ناصرالدین شاه همچنین سفرهای انجام گرفته شده ، ذکر عمارات و ابنیه ، اسماء علماء متکلمین ، ادبا ، عرفا ، شعرا ، اطباء و افرادی که در آن زمان نشان و لقب گرفته‌اند و اجمالی از حوادث عمده دنیا در آن زمان به ثبت رسیده است .در پایان نیز فهرست اسامی سلاطین قاجاریه و دایره دولت شا
شناسه : oai:nlai.ir/4636
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/12/9
تاریخ تغییر رکورد : 1390/2/26
قیمت شيء دیجیتال : رایگان


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.