×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
تاریخ : 1397/3/21
برگزاری دوره‌های مشترک میان پردیس البرز و مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران

تفاهم‌نامه همکاری برگزاری دوره‌های تحصیلی آموزش الکترونیکی بین‌المللی ویژه دانشجویان خارجی، میان پردیس البرز و مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران امضا شد.

به گزارش خبرنگاران ،در چارچوب سیاست توسعه بین‌المللی دانشگاه تهران و با دریافت مجوز برگزاری دوره آموزش الکترونیکی( E-Learning ) برای دانشجویان خارجی توسط پردیس البرز، تفاهم‌نامه همکاری برگزاری دوره‌های تحصیلی آموزش الکترونیکی بین‌المللی برای دانشجویان خارجی به امضای رؤسای این پردیس و مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه تهران رسید.

براساس این تفاهم‌نامه برای اولین بار در دانشگاه تهران تعدادی از رشته‌های تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد از سوی پردیس البرز برای دانشجویان خارجی به صورت مجازی تحت سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه تهران ارائه می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، در این تفاهم‌نامه موضوعات مربوط به چگونگی آماده‌سازی رشته‌های مجازی به زبان‌های انگلیسی و عربی و همچنین فرآیند جذب دانشجوی خارجی و تحصیل در این رشته‌ها تشریح شده است.

منبع:خبرگزاری ایسنا

نوشته شده توسط : shima asgari

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.