×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
تاریخ : 1396/10/5
فراخوان مقاله دومین همایش ملی مهندسی عمران و توسعه پایدار
دومین همایش ملی مهندسی عمران و توسعه پایدار در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد استهبان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر استهبان برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

محورهای کنفرانس:
 
         - سازه هیدرولیکی و دریایی، منابع آب
         - سازه و زلزله
         - ژئوتکنیک
         - محیط زیست، آب و فاضلاب
         - روسازی و راه ، حمل و نقل
         - مهندسی و مدیریت ساخت
         - سیستم اطلاعات جغرافیایی و سنجش از دور
         - معماری و فناوری های نوین
         - کاربرد سیستم‌های هوشمنددومین همایش ملی مهندسی عمران و توسعه پایدار، ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد استهبان در محل دانشگاه برگزار می شود.

منبع:سیویلیکا

نوشته شده توسط : shima asgari

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.