×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
تاریخ : 1396/9/13
۹۴۲ هزار رکورد در پایگاه اطلاعات علمی ایران به ثبت رسید

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات از ثبت بیش از ۹۴۲ هزار رکورد در پایگاه اطلاعات علمی ایران خبر داد که از این تعداد بیش از ۱۵ هزار پایان نامه مربوط به ایرانیان خارج از کشور است.

پایگاه اطلاعات علمی ایران (گنج) بالغ بر ۹۴۲ هزار و ۸۱۵ رکورد علمی را به ثبت رساند که از این تعداد ۴۴۰ هزار رکورد مربوط به پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری هستند.

شمار رکوردهای پایگاه اطلاعات علمی ایران تا پایان آبان ما امسال نشان می دهد که ۴۴۰ هزار و ۴۹۰ پایان نامه و رساله داخل کشور در این پایگاه ثبت شده است. در همین حال تعداد پایان‌نامه و رساله‌ دانش‌آموختگان ایرانی‌ خارج‌ از کشور ۱۵ هزار و ۶۳۲ رکورد اعلام شده است.

تعداد رکورد پیشنهاده در این پایگاه علمی ۸۵ هزار و ۰۹۶ و تعداد طرح های پژوهشی ثبت شده ۸۲ هزار و ۷۴ طرح است.

در همین حال میزان مقاله نشریات ثبت شده در این پایگاه ۱۳۰ هزار و ۸۳۹ رکورد و تعداد گزارشهای دولتی ایران نیز ۲۵ هزار و ۳۷۵ رکورد اعلام شده است.

در پایگاه اطلاعات علمی ایران که در نشانی GANJ.IRANDOC.AC.IR در دسترس است، ۱۶۳ هزار و ۳۰۹ مقاله‌ همایش‌ها، به ثبت رسیده است.

منبع:خبرگزاری مهر

نوشته شده توسط : shima asgari

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.