×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
تاریخ : 1396/9/13
مرکز آموزش‌های مجازی تشکل‌های دانشگاه آزاد راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی از راه اندازی مرکز آموزش های مجازی تشکل های این دانشگاه در آینده نزدیک خبر داد.

دکتر قربانی گلشن آبادی با بیان اینکه تشکل های دانشگاه در حوزه آموزش های مجازی اقدامات بسیار خوبی صورت داده اند، اظهار داشت: مرکز آموزش های مجازی تشکل های دانشگاه آزاد اسلامی در آینده نزدیک راه‌اندازی خواهد شد.

قربانی گلشن‌آبادی با بیان اینکه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در این دوره مدیریت، نشست های متعددی با تشکل های واحدها جهت افزایش و ارتقای توانمندی و حضور فعالانه آنها برگزار کرده‌اند، گفت: ساماندهی وضعیت نمایندگان ریاست دانشگاه در هیات های نظارت به فعالیت های تشکل های دانشگاهیان نیز از دیگر اقداماتی است که در این دوره صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مدیرکل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته در این اداره کل، ساماندهی بخشنامه های مربوط به فعالیت تشکل‌هاست، به طوری که تمامی بخشنامه ها تجمیع و در مواردی تکمیل شده که به زودی و در صورت تایید، به واحدهای دانشگاهی ابلاغ خواهد شد.

منبع:خبرگزاری ایسنا

نوشته شده توسط : shima asgari

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.