×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
تاریخ : 1396/9/11
تمدید مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری

مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۹۶ تا سه‌شنبه ۱۴ آذرماه تمدید شد.

بر اساس درخواست برخی دانشگاه‌ها و با توجه به اصلاحات برخی کدرشته‌های تحصیلی و اعلام ظرفیت‌های جدید و به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از افرادی که تکمیل ظرفیت پذیرش رشته‌های تحصیلی جدید و تکمیل ظرفیت برخی از رشته‌های تحصیلی دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در آزمون سراسری سال 1396 ثبت‌نام نکردند، مهلت ثبت‌نام تا ساعت 24 روز سه‌شنبه 14 آذرماه تمدید شد.

تا ساعت 13 امروز شنبه یازدهم آذرماه 96 تعداد 37 هزار و 936 داوطلب ثبت‌نام و انتخاب رشته کردند.

تمام داوطلبان حاضر در جلسه آزمون با نمره کل مساوی یا بیشتر از یک (با توجه به کارنامه نتایج علمی اولیه) می‌توانند براساس ضوابط و شرایط مندرج در این اطلاعیه و دفترچه‌های راهنمای شماره 1 و 2 و سایر اطلاعیه‌های مربوط تا پایان امروز ‌شنبه 11 آذرماه به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.orgمراجعه و برای ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر 50 کدرشته محل) به روش اینترنتی، اقدام کنند.

در آن دسته از رشته‌های تحصیلی که پذیرش آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌پذیرد، متقاضیان اعم از اینکه در آزمون سراسری سال 1396 ثبت‌نام و درجلسه آزمون حاضر بوده یا نبوده­‌اند یا حتی در آزمون سراسری سال 1396 ثبت نام نکرده‌اند، می‌توانند متقاضی شوند. آن دسته از داوطلبانی قبلاً در آزمون سراسری، ثبت‌نام و شرکت نکرده‌اند، می‌بایست برای ثبت‌نام پس از واریز مبلغ دویست هزار ریال بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

تعداد 933 داوطلب نیز در کدرشته‌محل‌های بدون آزمون ثبت‌نام و انتخاب رشته کردند.افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند نیز تا سه‌شنبه 14 آذرماه برای ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی مهلت دارند.

منبع:خبرگزاری فارس

نوشته شده توسط : shima asgari

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.