×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
تاریخ : 1396/8/20
حمایت از پایان نامه‌های ماموریت گرا توسط وزارت صنعت

معاون پژوهش و فناوری وزارت صنعت از حمایت از پایان نامه های ماموریتگرای حوزه صنعت در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری توسط این وزارتخانه خبر داد.

برات قبادیان با اشاره به برنامه های مدنظر برای حمایت از پایان نامه ها و رساله های دانشگاهیان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری گفت: حمایت از تحقیقات برای پایان نامه ها و رساله های دانشگاهیان، در دستور کار وزارت صنعت قرار گرفته است.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه در این طرح پایان نامه هایی مورد حمایت قرار می گیرند که مساله محور، هدفمند و ماموریت گرا باشند، اظهار داشت: حمایت از پایان نامه های دانشجویان مقطع ارشد و دکتری که برای صنعت کاربردی باشند، در قالب پرداخت هزینه و یا کمک هزینه تحقیقات صورت می گیرد.

وی توضیح داد: پایان نامه ها و رساله های دانشگاهی باید مساله محور باشند تا بتوانند به کمک حل مساله در صنعت بیایند. همچنین باید هدفمند و ماموریت گرا باشند تا برای رفع مشکلات کشور در بخش های مختلف صنعت، معدن، تجارت و عرضه خدمات به کار گرفته شود. براین اساس چنانچه دانشجویان در این بخش کارهای تحقیقاتی انجام دهند مورد حمایت صنعت قرار خواهند گرفت.

منبع:خبرگزاری مهر

نوشته شده توسط : shima asgari

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.