×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
كتابخانه آستان قدس رضوی از ابتدای سال تا كنون، 8 هزار جلد كتاب عربی خريداری كرده است كه از ميان آن 300 جلد در نمايشگاهی از دوم تا دهم آذرماه به نمايش گذاشته شده است.
مجله «الاسلام» يا «گفتگوی صفاخانه اصفهان» قديمی‏‌ترين نشريه دينی و اسلامی كشور است كه در آرشيو مطبوعات آستان قدس رضوی نگهداری می‌شود.
اسنادی مربوط دوره قاجار به مجموعه کتابخانه و موزه ملی ملک اهدا شد.
روز شنبه 28 آبان ماه 1390، در تالار سوره حوزه هنری، مراسم رونمایی از درگاه کنسریوم محتوای ملی انجام شد.
روز شنبه 28 آبان ماه 1390، در تالار سوره حوزه هنری، مراسم رونمایی از درگاه کنسریوم محتوای ملی انجام شد.
نسخه نرم افزار موبایل کتابشناسی اطلاعات منابع کتابخانه مجلس که براساس سیستم عامل آندروید طراحی شده، همزمان با نخستین همایش کنسرسیوم محتوای ملی ارائه خواهد شد.
چهارمین شماره نشریه داخلی کنسرسیوم محتوای ملی منتشر شد. در این شماره می‌خوانید ...
دسترسی رايگان به منابع الكترونيكی تمام متن سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج كشاورزی وزارت جهاد كشاورزی (كتاب و پايان‌نامه) در طول هفته كتاب امکان پذیر شد.
درشش ماهه اول سال جاری بیش از110100جلد كتاب، منابع سمعی و بصری ، e-book، واشتراك پايگاه به زبان‌های فارسی، عربی و انگليسی برای کتابخانه سازمان کتابخانه ها، موزه ها ومرکز اسنادآستان قدس رضوی خریداری شده است.
دست‌نوشته‌های پارسی جای گرفته در مجموعه‌ نسخه‌های خطی کتابخانه‌ بریتانیا، تا سه سال دیگر در شبکه اینترنت در دسترس همگان خواهدبود.
  • تعداد رکورد ها : 1498

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.