×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
با حضور کارشناسان اداره حفاظت و مرمت آثار فرهنگی آستان قدس رضوی صورت گرفت بررسی حفاظتی و مرمتی قرآن بایسنقری؛ بزرگترین قرآن خطی جهان در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی
بیست جلد از مجموعه فهرستگان نسخه های خطی ایران موسوم به فنخا، تا پایان سال 91 منتشر می شود.
ثبت نام دوره جدید کلاس‌های آموزشی مرکز اسناد کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
قرآن خطي نفيسي متعلّق به دوره‌ی صفویه، توسط يك خیّر خمینی شهری به كتابخانه‌ی مركزي آستان قدس رضوي اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز دایره‌المعارف بزرگ اسلامی یازدهمین مجلد از فهرستواره کتاب‌های فارس (منظومه‌هاـ بخش دوم) به کوشش احمد منزوی در 815 صفحه منتشر شد.
پنجمین نشست روسای سازمان‌های موسس کنسرسیوم محتوای ملی عصر روز سه شنبه 10 مردادماه در کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
در روز سه شنبه 10مرداد ماه سال جاری، پنجمین نشست فصلی هیئت موسسان کنسرسیوم محتوای ملی در محل کتابخانه موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
به زودی بیست صفحه اول، 2461 نسخه از پایان نامه‌های فارسی کتابخانه مجلس اسکن و از طریق وب‌سایت این کتابخانه و نرم افزار آذرسا قابل دسترسی خواهد بود.
بخش نشریات کتابخانه‌ی مجلس شورای اسلامی مرمت روزنامه‌های قدیمی این کتابخانه را آغاز کرد.
در سه ماه ابتدایی سال جاری تعداد 600 برگ از اسناد تاریخی دوره قاجار تا کنون از طریق اهدا و خریداری به مجموعه اسناد مدیریت امور اسناد و مطبوعات آستان قدس رضوی افزوده شده است.
  • تعداد رکورد ها : 1587

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.