×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
هشتمین مجلد از دایره المعارف عربی ، یکی از آثار تحقیقی مرکز پژوهشهای اسلامی و ایرانی، با سرویراستاری کاظم موسوی بجنوردی منتشر شد.
کتابخانه مجلس شورای اسلامی، در ادامه انتشارات خود، به تازگی کتاب خاطرات عمارلوئی که از رجال آزادیخواه انقلاب مشروطه و نماینده دوره دوم و سوم مجلس شورای ملی بود را منتشر کرد.
از بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، حدود هشت میلیارد ریال منابع اطلاعاتی چاپی، الکترونیکی و سمعی و بصری برای کتابخانه‌های آستان قدس رضوی خریداری شد.
پژوهشگاه علوم و معارف دفاع‌مقدس و سازمان اسناد و کتابخانه ملی با هدف تقویت و حمایت از حوزه اسناد و تاریخ‌شفاهی دفاع‌مقدس در سطح داخلی و بین‌الملل، تفاهم‌نامه امضا کردند.
کتابخانه شماره دو مجلس، با توجه به رویکرد تخصصی خود که تهیه و انتخاب کتابهای ایرانشناسی و اسلام شناسی است، در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کتابهای مورد نیاز مراجعین را انتخاب و خریداری نموده است.
سه جلد پایانی مجموعه 7 جلدی فرهنگ خاورشناسان تا چندی دیگر توسط پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی منتشر خواهد شد.
در ادامه انتشار مجموعه اسناد کتابخانه مجلس شورای اسلامی تحت عنوان اسناد بهارستان کتاب «اسناد یزد در دوره مشروطیت» در ادوار دوم تا پنجم مجلس شورای ملی منتشر شد.
پنجمین اجلاس کمیته حافظه جهانی آسیا-اقیانوسیه با حضور دکتر اسحق صلاحی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی طی سه روز در بانکوک برگزار شد.
فهرست توصیفی شبیه‌نامه‌های پراکنده که در گنجینه خطی و مخزن چاپی کتابخانه مجلس شورای اسلامی نگهداری می‌شود بکوشش رضا کوچک‌زاده منتشر شد.
رییس کتابخانه مجلس در سومین نشست تخصصی تاریخ مجلس، از راه اندازی کتابخانه تخصصی تاریخ مجلس خبر داد و گفت: با راه اندازی این کتابخانه افراد می توانند آثار خود را به این کتابخانه ارسال کنند. ما نیز آثار خوبی را كه خریداری کردیم در دسترس محققان قرار می دهیم.
  • تعداد رکورد ها : 1537

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.