×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
در راستای حفاظت، نگهداری، پشتیبان سازی و اطلاع رسانی دقیق علمی، تعداد 2500 اطلس و نقشه نفیس کتابخانه تخصصی جغرافیای آستان قدس رضوی دیجیتال‌سازی شده است.
موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، امكان استفاده از پايگاه كتاب، مقاله و پايان‌نامه‌هاي الكترونيكي لاتين را براي كاربران كتابخانه فراهم كرده است.
روابط عمومی مجمع ذخائر اسلامی، فهرست کتاب‌هایی که در سال 1391 به چاپ خواهند رسید را اعلام کرد
بر اساس تفاهم نامه امضاء شده بین سازمان اسناد و کتابخانه ملی و موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک دو طرف به منظور پیشبرد فرهنگ و هنر اسلامی- ایرانی همکاری می کنند.
جدیدترین کتاب‌های منتشر شده «پوتوماک» به همت بخش فراهم آوری کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی تهیه و در مخزن کتابخانه جای گرفت.
مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان فارس روز یکشنبه (28 آبان 1391) میزبان دوازدهمین آیین بزرگداشت حامیان نسخ خطی بود.
بيش از 3 ميليون و پانصد و شصت و نه هزار منبع اطلاعاتي شامل كتاب خطي، چاپي، الكترونيكي، پايان نامه، نشريه و مواد ديداري و شنيداري در کتابخانه‌های تخصصی سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی در اختیار دانش پژوهان، محققان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار دارد.
مجموعه ای از منابع سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو) به کتابخانه ملی ایران منتقل می شود.
بر اساس اين تفاهم نامه همکاری میان مرکز منطقه‌‍ای و ISC با کتابخانه ملی، چاپ و انتشار مجلات علمی و پژوهشی و علمی ترويجی معتبر سازمان اسناد و کتابخانه ملی و پردازش محتوای اين مجلات در ISC و ايران ژورنال (نظام نمايه سازی مرکز منطقه ای) توسط RICeST و ISC صورت خواهد پذيرفت
يك جلد آلبوم حاوی عكس های تاریخی و نفیس مربوط به دوره قاجار، توسط اداره كل حفاظت و نگهداري، مرمت و بازسازی شد.
  • تعداد رکورد ها : 1637

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.