×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
بر اساس تفاهم نامه امضاء شده بین سازمان اسناد و کتابخانه ملی و معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دو طرف بر استفاده از ظرفیت ها و توانایی های علمی و فنی موجود برای توسعه و تکمیل رقومی سازی منابع حوزه و دانشگاه تاکید کردند.
مجموعه 4 هزارجلدی كتابهاي درسي از تأسيس دارالفنون تا ابتدای انقلاب اسلامی (230 تا1357شمسي) شامل كتابهاي چاپ سنگي، سربي وچاپي موجود درکتابخانه مرکزی آستان قدس رضوي دیجیتال سازی شد.
هفت اثر نفیس خطی موجود در سازمان اسناد و کتابخانه ملی با قرار گرفتن در كتابخانه ديجيتال جهاني از 25 آذرماه در دسترس همه جهانیان قرار گرفت.
OCLC (مركز كتابخانه ای رایانه‌ای پیوسته) راه اندازي فاز اول bookmark your library (کتابخانه خود را نشانه گذاری کنید) را اعلام كرد.
32 هزارنسخه کتاب چاپی در کتابخانه تخصصی ادبیات آستان قدس رضوی در اختیار محققان، دانش پژوهان و علاقه مندان به ادبیات فارسی و عربی قرار دارد
همزمان با ورود اطلاعات تاريخ شفاهي گروه اطلاع‌رساني منابع ديداري و شنيداري، رده بندی جدید این منابع نیز در مخزن اسناد مغناطیسی به کار گرفته شد.
امكان استفاده از منابع گسترده ديجيتالي پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات از طريق كنسرسيوم محتواي ملي فراهم شد.
رندوم هاوس در نظر دارد برنامه انتشار کتاب دیجیتالی خود را با انتشار سه کتاب جدید، «آلیبی» یک معمای مهیج، «فلیرت»، فهرست جدید بزرگسالان، و «هیدرا» یک داستان علمی جدید گسترش دهد.
همزمان با 12 آذرماه روز تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، نمایشگاهی از اسناد و کتاب های مربوط به حقوق اساسی و قوه مجریه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
کتابخانه بریتانیا، با گذاشتن تصویر نسخه‌های خطی موجود در مجموعه نسخه های مینیاتوردار خود بر روی سایت کتابخانه، آنها را در اختیار پژوهشگران قرار می‌دهد.
  • تعداد رکورد ها : 1637

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.