×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
راهنمای سفارش مدرک از طریق درگاه کنسرسیوم محتوای ملی
نخستین همایش «محتوای ملی در فضای مجازی»، با هدف بررسي وضعيت كنوني محتوا در فضاي مجازي در كشور و ارائه راه حل‌های اجرايي براي دست‌یابی به اهداف سازگار با ارزش‌ها و خط مشی نظام اسلامي، در روز 4 بهمن ماه 1391 برگزار شد.
کتاب «شیوه‌نامۀ دایره‌المعارف بزرگ اسلامی» زیر نظر محمد خاکی منتشر و در دسترس عموم قرار رفت.
نخستین همایش محتوای ملی در فضای مجازی (همایش تهران) روز چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۱، کار خود را آغاز کرد.
سیستم درخواست کتاب کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی به منظور تسریع در امر تقاضا و ارائه کتاب‌ها الکترونیکی شد.
دکتر صلاحی: دهه فجر امسال نسخ خطی اسکن شده در وب سایت سازمان به 36 هزار نسخه افزایش می یابد.
يك جلد كتاب نفيس مربوط به شاعر مشهور گيلاني، سيدحسن مصباح الاسلام، در آرشيو ملي ايران مورد مرمت و بازسازي قرار گرفت.
کتاب‌های عربی از ناشرین داخلی و خارجی توسط کتابخانه تخصصی تاریخ اسلام و ایران قم به کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی اهدا شد.
در 9 ماهه نخست سال جاری، تعداد 206 هزار و 669 نسخه کتاب، پایان نامه، لوح فشرده و منابع غیر کتابی دیگر به سازمان اسناد و کتابخانه ملی تحویل شد.
جلد نخست از مجموعه «دانشنامه فرهنگ مردم ایران» به‌زودی از سوی مرکز دایره‌المعارف بزرگ اسلامی منتشر می‌شود. این مجموعه براساس نیازسنجی مرکز قرار است در هشت یا 10 جلد تدوین شود.
  • تعداد رکورد ها : 1637

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.