×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
هفت اثر نفیس خطی موجود در سازمان اسناد و کتابخانه ملی با قرار گرفتن در كتابخانه ديجيتال جهاني از 25 آذرماه در دسترس همه جهانیان قرار گرفت.
OCLC (مركز كتابخانه ای رایانه‌ای پیوسته) راه اندازي فاز اول bookmark your library (کتابخانه خود را نشانه گذاری کنید) را اعلام كرد.
32 هزارنسخه کتاب چاپی در کتابخانه تخصصی ادبیات آستان قدس رضوی در اختیار محققان، دانش پژوهان و علاقه مندان به ادبیات فارسی و عربی قرار دارد
همزمان با ورود اطلاعات تاريخ شفاهي گروه اطلاع‌رساني منابع ديداري و شنيداري، رده بندی جدید این منابع نیز در مخزن اسناد مغناطیسی به کار گرفته شد.
امكان استفاده از منابع گسترده ديجيتالي پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات از طريق كنسرسيوم محتواي ملي فراهم شد.
رندوم هاوس در نظر دارد برنامه انتشار کتاب دیجیتالی خود را با انتشار سه کتاب جدید، «آلیبی» یک معمای مهیج، «فلیرت»، فهرست جدید بزرگسالان، و «هیدرا» یک داستان علمی جدید گسترش دهد.
همزمان با 12 آذرماه روز تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، نمایشگاهی از اسناد و کتاب های مربوط به حقوق اساسی و قوه مجریه در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
کتابخانه بریتانیا، با گذاشتن تصویر نسخه‌های خطی موجود در مجموعه نسخه های مینیاتوردار خود بر روی سایت کتابخانه، آنها را در اختیار پژوهشگران قرار می‌دهد.
در راستای حفاظت، نگهداری، پشتیبان سازی و اطلاع رسانی دقیق علمی، تعداد 2500 اطلس و نقشه نفیس کتابخانه تخصصی جغرافیای آستان قدس رضوی دیجیتال‌سازی شده است.
موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، امكان استفاده از پايگاه كتاب، مقاله و پايان‌نامه‌هاي الكترونيكي لاتين را براي كاربران كتابخانه فراهم كرده است.
  • تعداد رکورد ها : 1585

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.