×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
تا پایان تیرماه سال جاری تعداد 17 میلیون و 900 هزار و 797 صفحه از منابع اولویت دار سازمان اسنادو کتابخانه ملی دیجیتالی شدند.
کتابخانه های ژاپن در قفسه های خود از تگ های NFC (ارتباطات میدان نزدیک) استفاده می کند.
از ابتدای تاسیس مرکز ملی شماره استاندارد بین المللی پیایندها(شاپا) تعداد 4 هزار و 191 عنوان نشریه، شماره دریافت کردند.
نسخه‌های خطی شماره 14901 تا 15300 مجلس شورای اسلامی توسط محمود نظری فهرست‌نویس کتابخانه مجلس فهرست و منتشر شد.
دکتر مهراد با مقایسه آمار تولید علم ایران در ماه های ژوئیه و ژوئن 2013 میلادی گفت: تنها در این فاصله دانشمندان ایران موفق به تولید 2637 مقاله بیشتر شده اند که این افزایش نشان دهنده عزم قوی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی کشور است.
نسخه‌ای از نهایةالاَقدام فی علم الکلام تألیف تاج‌الدین محمد بن عبدالکریم شهرستانی که به تاریخ 538ق کتابت شده به صورت نسخه‌برگردان منتشر شد.
روسای کتابخانه ملی ایران و آرشیو ملی افغانستان بر سر انتقال نسخه دیجیتالی مرتبط با ایران در آرشیو ملی افغانستان نگهداری می شود، به کشورمان در آینده‌ای نزدیک توافق کردند.
مجموعه‌کتاب‌های کتابخانة شخصی مرحوم حضرت آیت‌الله سید مجتبی موسوی لاری، شامل 239 نسخه کتاب خطی و چاپ سنگی ارزشمند، به گنجینة مخطوطات کتابخانة مرکزی آستان قدس رضوی اهدا شد.
در سه ماهه ابتدايي سال جاری، تعداد 115 هزار و 584 عنوان منبع جديد به موجودی سازمان اسناد و کتابخانه ملی افزوده شد.
مراسم رونمایی از دانشنامه فرهنگ مردم ایران روز سه شنبه 17 تیر 1392 در مرکز دائرةالمعارف بزرگ اسلامی با حضور کاظم موسوی بجنوردی، رئیس دائرةالمعارف بزرگ اسلامی برگزار شد.
  • تعداد رکورد ها : 1637

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.