×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
ذخیره خوارزمشاهی اثر سید اسماعیل جرجانی یکی از گرانبهاترین آثار در تاریخ علوم پزشکی در ایران دوشنبه رونمایی خواهد شد
رئيس سازمان كتابخانه‎ها، موزه‎ها و مركز اسناد آستان قدس رضوی از نگهداری 28 هزار برگ سند منحصر به فرد مكتوب از انقلاب شكوهمند اسلامی در گنجينه اسناد اين سازمان خبر داد.
موزه نسخ خطّی کتابخانه مجلس شورای اسلامی در تاریخ 16/11/1390 افتتاح شد.
بر اساس اخبار رسیده کتاب فهرستواره دنا که حاوی معروفی بیش از 320 هزار نسخه خطی از سراسر کشور اسلامی ایران عزیز است جزو برندگان جایزه سال 1390 می باشد.
بيش از 135 ميليون ريال منابع اطلاعاتي فارسی و عربی توسط كتابخانه آستان قدس رضوی از دومين نمايشگاه تخصصی كتاب حوزه خريداری شد.
در مراسم جشن سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سازمان اسناد و کتابخانه ملی از کهن ترین نسخه موجود در کتابخانه ملی که مربوط به 420 هجری قمری است و همچنین وب سایت جدید سازمان، رونمایی شد.
بیش از 135 میلیون ریال کتاب فارسی و عربی از دومین نمایشگاه تخصصی کتاب حوزه، برای کتابخانه‏‌های تخصصی آستان قدس رضوی خریداری شد.
یکشنبه 16 بهمن، از کهن ترین نسخه موجود در کتابخانه ملی و نسخه خطی نفیس به خط یاقوت مستعصمی در سازمان اسناد و کتابخانه ملی رونمایی می شود.
بيش از 15 هزار شی ديجيتال مؤسسه تحقيقات و نشر معارف اهل البيت (ع) در اختيار درگاه کنسرسیوم محتوای ملی قرار گرفت.
مجلد سوم دانشنامه تخصصی اسلامیکا – در شاخه های مختلف ایران شناسی و اسلام شناسی - در نیمه ماه دسامبر سال 2011، اواخر آذر ماه 1390، توسط مطبعة بریل در لیدن هلند انتشار یافت.
  • تعداد رکورد ها : 1575

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.