×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
معاون دانشگاه پيام‌نور كشور از راه‌اندازی كتابخانه ديجيتال دانشگاه پيام‌نور خبر داد
بيش از 560 هزار نسخه كتاب خطي،چاپ سنگي، چاپي ومنابع الكترونيكي در کتابخانه‎‎های وابسته به آستان قدس رضوی در مشهد دراختيار محققان دانش پژوهان اساتيد،دانشجويان، دانش آموزان وعلاقه مندان به كتاب وكتابخواني قرار دارد.
كتابخانه مركزي آستان قدس رضوي با بيش از 87 هزار کتاب چاپي به 68 زبان زنده دنیا به عنوان يكي از پايگاههاي علمي دراختيار محققان، دانش پژوهان،متخصصان زبان هاي خارجي، اساتیدو دانشجویان قراردارد.
بازچاپ نسخ خطي كتابخانه مجلس كار مهم و حساسي است كه چندسالي است در كتابخانه مجلس با جديت پيگيري مي‌شود.
با خريداري کتاب، آثار مخازن كتابخانه به 510 هزار جلد رسيد. دو مجموعه اهدايي ديگر نيز طي دو هفته آتي به اين آثار افزوده خواهند شد.
حضور اعضاء کنسرسیوم محتوای ملی در بيست و چهارمين نمايشگاه بین المللی کتاب تهران
کتاب پول و سکّه از روانشاد دکتر سید عبدالله عقیلی با تنظیم و بازبینی، علی بهرامیان در مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی (مرکز پژوهشهای ایرانی اسلامی) منتشر شد.
انتشار لوح فشرده دوره کامل مجله خواندنی از سوی کتابخانه مجلس گام ديگری است در راستای دسترس‌پذيركردن منابع آرشيوی اين كتابخانه كه چندی است در اين كتابخانه شروع شده و با سرعت ادامه‌دارد.
از مشكلات مراجعان بخش خطی كتابخانه‌ها سردرگمی‌ايشان در تنوع شيوه اطلاع‌رسانی و خدمات دهی كتابخانه‌هاست. اكثر آن‌ها سياست‌های سخت‌گيرانه‌ای دارند و معدودی مثل كتابخانه مجلس به سرعت و سهولت در ارائه خدمات شهره‌اند.
تذكره صبح گلشن كه پيش از اين تنها نسخه‌هاي انگشت‌شماري از چاپ سنگی آن در ايران موجود بود با تصحيح مجتبي برزآبادي فراهانی براي نخستين‌بار در ايران منتشر شد.
  • تعداد رکورد ها : 1367

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.